Opdidakt vestigingen

Apeldoorn 088 - 010 4300

Apeldoorn

Orderparkweg 5
7312 EN Apeldoorn

088 - 010 4300

ede@opdidakt.nl

Arnhem 088 - 010 4300

Arnhem

De la Reijstraat 7
6814 AD Arnhem

088 - 010 4300

ede@opdidakt.nl

Boxmeer 088 - 010 4300

Boxmeer

Koorstraat 2b
5831 GH Boxmeer

088 - 010 4300

boxmeer@opdidakt.nl

Breda 088 - 010 4300

Breda

Paardeweide 3
4824 EH Breda

088 - 010 4300

breda@opdidakt.nl

De Bilt 088 - 010 4300

De Bilt

Utrechtseweg 2
3732 HB De Bilt

088 - 010 4300

debiltzeist@opdidakt.nl

Houten

Randhoeve 221
3995 GA Houten

088 - 010 4300

debiltzeist@opdidakt.nl

Den Bosch 088 - 010 4300

Den Bosch

Rompertsebaan 58
5231 GT Den Bosch

088 - 010 4300

denbosch@opdidakt.nl

Den Haag 088 - 010 4300

Den Haag

Jan van Nassaustraat 113
2596 BS Den Haag

088 - 010 4300

denhaag@opdidakt.nl

Dordrecht 088 - 010 4300

Dordrecht

Poldermolen 4
3352 TH Papendrecht

088 - 010 4300

dordrecht@opdidakt.nl

Druten/Tiel 088 - 010 4300

Druten/Tiel

Hogestraat 15
6651 BE Druten

088 - 010 4300

drutentiel@opdidakt.nl

Ede 088 - 010 4300

Ede

Stationsweg 60
6711 PT Ede

088 - 010 4300

ede@opdidakt.nl

Eemland 088 - 010 4300

Eemland

Philipsstraat 7
3833 LC Leusden

088 - 010 4300

eemland@opdidakt.nl

Etten-Leur 088 - 010 4300

Etten-Leur

Brabantlaan 1
4871 ZP Etten-Leur

088 - 010 4300

etten-leur@opdidakt.nl

Flevoland 088 - 010 4300

Flevoland

Gildenveld 24b
3892 DG Zeewolde

088 - 010 4300

flevoland@opdidakt.nl

Lelystad

Meentweg 14e
8224 BP Lelystad

088 - 010 4300

flevoland@opdidakt.nl

Geertruidenberg 088 - 010 4300

Geertruidenberg

Amerweg 15
4931 NC Geertruidenberg

088 - 010 4300

geertruidenberg@opdidakt.nl

Gemert 088 - 010 4300

Gemert

Vicaris van der Asdonckstraat 7
5421 VB Gemert

088 - 010 4300

gemert@opdidakt.nl

Goes 088 - 010 4300

Goes

Klein Frankrijk 7.02
4461 ZN Goes

088 - 010 4300

goes@opdidakt.nl

Goirle 088 - 010 4300

Goirle

Oranjeplein 3
5051 LT Goirle

088 - 010 4300

goirle@opdidakt.nl

Gooi en Vechtstreek 088 - 010 4300

Gooi en Vechtstreek

Havenstraat 180
1401 EM Bussum

088 - 010 4300

gooienvechtstreek@opdidakt.nl

Gouda 088 - 010 4300

Gouda

Wilhelmina van Pruisenlaan 143a
2807 KH Gouda

088 - 010 4300

gouda@opdidakt.nl

Haarlem 088 - 010 4300

Haarlem

Herenweg 103a
2105 ME Heemstede

088 - 010 4300

haarlem@opdidakt.nl

Heesch 088 - 010 4300

Heesch

Schoonstraat 23
5384 AK Heesch

088 - 010 4300

heesch@opdidakt.nl

Helmond 088 - 010 4300

Helmond

Stapelovenweg 2D
5708 JW Helmond

088 - 010 4300

helmond@opdidakt.nl

Hoorn 088 - 010 4300

Hoorn

Lepelaar 3
1628 CZ Hoorn

088 - 010 4300

hoorn@opdidakt.nl

Hulst 088 - 010 4300

Hulst

Koolstraat 17
4561 GW Hulst

088 - 010 4300

hulst@opdidakt.nl

Maarssen 088 - 010 4300

Maarssen

Straatweg 30b
3604 BB Maarssen

088 - 010 4300

maarssen@opdidakt.nl

Maasbracht 088 - 010 4300

Maasbracht

Zuidsingel 2a
6051 CH Maasbracht

088 - 010 4300

maasbracht@opdidakt.nl

Middelburg 088 - 010 4300

Middelburg

Park Veldzigt 43
4336 DW Middelburg

088 - 010 4300

middelburg@opdidakt.nl

Rosmalen 088 - 010 4300

Rosmalen

Jagersbosstraat 22
5241 JT Rosmalen

088 - 010 4300

rosmalen@opdidakt.nl

Sevenum 088 - 010 4300

Sevenum

Mgr. Verstraelenstraat 8
5975 XM Sevenum

088 - 010 4300

sevenum@opdidakt.nl

Terneuzen 088 - 010 4300

Terneuzen

Verlengde van Steenbergenlaan 29
4537 BB Terneuzen

088 - 010 4300

terneuzen@opdidakt.nl

Veldhoven 088 - 010 4300

Veldhoven

Dorpstraat 141
5504 HD Veldhoven

088 - 010 4300

veldhoven@opdidakt.nl

Vlaardingen 088 - 010 4300

Vlaardingen

Stadhouderslaan 179
3136 BM Vlaardingen

088 - 010 4300

vlaardingen@opdidakt.nl

Zaltbommel 088 - 010 4300

Zaltbommel

Oenselsestraat 27
5301 EN Zaltbommel

088 - 010 4300

zaltbommel@opdidakt.nl

Vergoede zorg

De kosten voor ernstige, enkelvoudige Dyslexie (EED) voor cliënten die naar het basisonderwijs gaan worden vergoed door de gemeente. De kosten voor GGZ worden vergoed door de gemeente voor cliënten tot 18 jaar. Opdidakt heeft hiervoor contracten afgesloten met de gemeenten in de regio’s waarin we actief zijn. De procedure voor verwijzing verschilt per gemeente. Op de pagina route verwijzing kunt u zien hoe de route in uw gemeente verloopt. Vanzelfsprekend kunt u ook contact opnemen met een vestiging van Opdidakt bij u in de buurt.