Opdidakt vestigingen

Bilthoven 030 207 60 01

Bilthoven

Professor Bronkhorstlaan 10
3723 MB Bilthoven

030 207 60 01

Vestigingsmanager:
Nina van Bruksvoort

bilthoven@opdidakt.nl

Nina B
Boxmeer 0485 572 111

Boxmeer

Koorstraat 2b
5831 GH Boxmeer

0485 572 111
06 16 44 16 58

Vestigingsmanager:
Mijke Appelhof

boxmeer@opdidakt.nl

SONY DSC
Den Bosch 073 640 50 00

Den Bosch

Rompertsebaan 58
5231 GT Den Bosch

073 640 50 00

Vestigingsmanager:
Laurie de Vroom

denbosch@opdidakt.nl

Laurie
Den Haag 070 204 50 80

Den Haag

Jan van Nassaustraat 113
2596 BS Den Haag

070 204 50 80

Vestigingsmanager:
Maartje Vincenten

denhaag@opdidakt.nl

Maartje
Druten/Tiel 0487 820 214

Druten/Tiel

Hogestraat 15c
6651 BE Druten

0487 820 214
06 47 02 20 45

Vestigingsmanager:
Christa Wintjes

drutentiel@opdidakt.nl

Christa
Ede 0318 619 049

Ede

Stationsweg 39
6711 PK Ede

0318 619 049
06 33 51 77 10

Vestigingsmanager:
Herma van Bennekum

ede@opdidakt.nl

SONY DSC
Eemland 033 203 70 18

Eemland

Hamseweg 62
3828 AE Hoogland

033 203 70 18

Vestigingsmanager:
Fleur Vleeming

eemland@evizier.nl

Fleur
Etten-Leur 076 501 16 54

Etten-Leur

Voorsteven 48
4871 DX Etten-Leur

076 501 16 54
06 44 42 63 71

Vestigingsmanager:
Karin Janssen

etten-leur@opdidakt.nl

Karin
Flevoland 036 820 03 91

Flevoland

Gildenveld 24b
3892 DG Zeewolde

036 820 03 91

Vestigingsmanager:
Marjan Nieuwenhuis

flevoland@opdidakt.nl

Lelystad

Botter 11-58
8232 JM Lelystad

036 820 03 91

flevoland@opdidakt.nl

SONY DSC
Gemert 0492 392 078

Gemert

Nieuwstraat 24
5421 KP Gemert

0492 392 078
06 190 25 650

Vestigingsmanager:
Annouk Krijgsman

gemert@opdidakt.nl

Annouk
Goirle 013 820 02 91

Goirle

Kerkstraat 2
5051 LB Goirle

013 820 02 91
06 33 68 50 38

Vestigingsmanager:
Ellen de Rooij

goirle@opdidakt.nl

Ellen
Gooi en Vechtstreek 035 203 50 05

Gooi en Vechtstreek

Havenstraat 180
1401 EM Bussum

035 203 50 05

Vestigingsmanager:
Nina Collins

gooienvechtstreek@opdidakt.nl

Nina C.
Heesch 0412 450 228

Heesch

Schoonstraat 23
5384 AK Heesch

0412 450 228
06 57 57 50 77

Vestigingsmanager:
Marijn Brocken

heesch@opdidakt.nl

Marijn
Leidsche Rijn 030 207 60 04

Leidsche Rijn


030 207 60 04

Vestigingsmanager:
Candy Lo-A-Foe

leidscherijn@opdidakt.nl

Candy
Maasbracht 0475 207 001

Maasbracht

Zuidsingel 2a
6051 CH Maasbracht

0475 207 001

Vestigingsmanager:
Mariëtte Fuchs

maasbracht@opdidakt.nl

Mariette
Maastricht 043 204 55 55

Maastricht

Raadhuisplein 1
6226 GN Maastricht

043 204 55 55

Vestigingsmanager:
Anne Vervuurt

maastricht@opdidakt.nl

Raamsdonksveer 0162 820 996

Raamsdonksveer

Haven 19 - 21
4941 DE Raamsdonksveer

0162 820 996

Vestigingsmanager:
Wendy van Biesen

raamsdonksveer@opdidakt.nl

SONY DSC
Rosmalen 073 522 28 64

Rosmalen

Jagersbosstraat 22
5241 JT Rosmalen

073 522 28 64
06 51 01 63 19

Vestigingsmanager:
Selda Kara-Tas

rosmalen@opdidakt.nl

Sevenum 077 467 43 04

Sevenum

Mgr. Verstraelenstraat 8
5975 XM Sevenum

077 467 43 04
06 19 67 39 09

Vestigingsmanager:
Mariëtte Fuchs

sevenum@opdidakt.nl

Mariette
Veldhoven 040 218 55 55

Veldhoven

Dorpstraat 158
5504 HM Veldhoven

040 218 55 55

Vestigingsmanager:
Anne Kuipers

veldhoven@opdidakt.nl

Anne
Vlaardingen 010 261 71 00

Vlaardingen

Stadhouderslaan 179
3136 BM Vlaardingen

010 261 71 00
06 46 76 80 22

Vestigingsmanager:
Jacqueline Schrijver

vlaardingen@opdidakt.nl

Jacqueline
Zeist 030 820 11 48

Zeist

Bloemenheuvellaan 22
3702 AR Zeist

030 820 11 48
06 19 91 78 99

Vestigingsmanager:
Frank Kooij

zeist@opdidakt.nl

Frank

Vergoede zorg

De kosten voor ernstige, enkelvoudige dyslexie (EED) en Generalistische Basis GGZ (GBGGZ) voor cliënten tot 18 jaar worden vergoed door de gemeente. Opdidakt heeft hiervoor contracten afgesloten met de gemeenten in de regio’s waarin we actief zijn. De procedure voor verwijzing verschilt per gemeente. Op de pagina route verwijzing kunt u zien hoe de route in uw gemeente verloopt. Vanzelfsprekend kunt u ook contact opnemen met een vestiging van Opdidakt bij u in de buurt.